Etiket arşivi: park inşaat ev fiyatları

park inşaat

Park İnşaat

Anadolu’nun en kıymetli topraklarında doğan ve ülkeye topluma hizmet için çalışan Gaziantep’in en değerli inşaat firmalarında bir olan Park İnşaat hayata kalıcı değerler katıyor. Gaziantep’in kültürü ve birikimi ile harmanlanıp hizmet sağladığı kişilere bir müşteri gibi yaklaşmaktan ziyade onlara bir dost gibi yaklaşan Park inşaat gerçekleştirdiği birçok proje ile bunları sağlamıştır.

Müşteri velinimetimizdir anlayışına sahip olarak en yakın ve en samimi duygularla yaklaşarak tüm sorunları 24 saat içerisinde çözmek için büyük gayret sarf ediyor. Mimari standartlarını sürekli geliştirmek adına dinamik kadrosunu sürekli eğitiyor ve geleceğe uygun kalıcı imzalar atıyor. Bununlar birlikte teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekte ve yapılarına uyarlamak adına yeni teknikler ve modeller geliştiriyor. Bunun yanında binalarını en sağlam ürünler kullanarak inşa etmekte ve müşterilerine vaat ettiği tarihte konutlarını teslim etmeyi amaç edinmektedir.

Tüm bunları yaparken çevreye ve doğaya zarar vermeden onları korumak için çalışan Park inşaat tüm projelerinde yeşile ayrı bir önem vermiş ve en geniş alanı doğaya ayırmıştır.

Park İnşaat Projeleri

Bugüne kadar onlarca proje gerçekleştirmiş ve halen devam eden projelerinin yanı sıra gelecek hesaplarını şimdi yaparak yeni projeler de üretmektedir. Bu projelerden bazıları şunlardır; Park Teras, Park Vista, Park Zirve, Park Sembol, Soydinç Plaza, Park Elit, Park Evleri Sitesi (2 Blok) ve Selanik Sitesi (3 Blok).

-7