Ağaoğlu My Town Ispartakule

0
178
views
ağaoğlu my town ıspartakule
ağaoğlu my town ıspartakule

Yaşam mimari Ağaoğlu inşaat tarafından gerçekleştirilen ve Avrupa yakasının en büyük projelerinden biri olurken aynı zaman Ağaoğlu inşaatından de en büyük projelerinden biri olan Ağaoğlu My Town bölgenin en modern konut projesinden bir tanesidir. My Town projesi hayata geçirilmeden önce 30 bin kişiyle anket yapılmış ve bu anketten çıkan sonuca göre Türk halkının istekleri doğrultusunda proje şekillendirilmiştir.

Geniş ve ferah bir mekânla birlikte işlevsel banyo ve mutfağa sahip olan My Town Ispartakule Türk halkının ihtiyaç duyduğu bir konut projesidir. % 70’lik yeşil alana sahip olan bu proje de yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, otopark alanları mevcut. My club kart ile de masaj salonlarından, fıtness merkezlerinden, hamam ve saunalardan daha iyi bir şekilde faydalanılabilir.

My Town Proje Özellikleri

Toplam da 6 bloktan oluşan My Town Ispartakule konutları 38.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu. 101.000 metrekare inşaat alanına sahip olmakla birlikte 6.500 oturma alanına sahip ve 583 adet konuttan oluşmaktadır.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire modellerine sahip olan My Town daire ölçüleri ise 54 metrekare ile 138 metrekare arasından değişmektedir. 1+1 daire fiyatları 102 bin TL, 2+1 daireler 140 bin TL, 3+1 daireler 201 bin TL, 4+1 daireler ise 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş ve tamamı satılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here