Akasya Acıbadem Konutları

1710

Akasya Acıbadem yeni etapla satışta, fiyatlar 950 bin tl

Eylül 2013 de teslim edilecek olan evleri ile Saf Gayrimenkül iştiraki olan Akasya Acıbadem emlak projesinin son etabı satışa çıkarıldı. Sinpaş GYO güvencesiyle Akkök şirketler grubunun ortak yatırımı olan proje 25 bin metre kare alan üzerinde yükselecek. Konut tipleri ise 1 artı birden 4,5 artı bire kadar değişiklik göstermekte. Proje toplamda 3 etapdan oluşuyor, Akasya koru, Akasya göl  etaplarının satışları bitmişti. Şidmi ise devam eden satışlar üçüncü etap için.

Akasya Acıbadem

Acıbadem emlak projesinden peşin fiyatına ev almak isteyenlere %10 indirim imkanı da sunulmakta. 40 katlı kulelerin yatay olarak kat sayısı 16 dır. Acıbadem Akasya kent etabından ev almak istiyorsanız indirimler devam ederken şansınızı denemenizi öneririz.

3 YORUMLAR

  1. halen mevcut yada 2013 yılında tamamlanacak dört artı buçuk odalı bir konut almak istiyorum fiyat cetvelinizi rica edeceğim
    Necdet Timur
    E.Orgeneral

  2. Kadıköy de kamet ediyorum inşaatın etap etap yükselerek sona ulaştığını görüyorum tanıtım reklamlarımızdan anladığım ve izlediğim kadarıyla kadarı ile üst segmentte bir proje. Anadolu yakasına bir simge kazandırıyorsunuz kutlarım . Fiyatları öğrenip değerlendirmek istiyorum.

Cevap Ver