Bayburt Kale Projesi

0
136
views
bayburt kale projesi
bayburt kale projesi

Kalitenin yanı sıra nitelik kazandırdığı projeleri ile adını duyuran Bayburt Kale İnşaat, yeni projelerinden Bayburt Kale projesini hayata geçiriyor. Bayburt Kale projesi, İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde yükseliyor.

Bayburt Kale İnşaat imzasını taşıyan proje daire satışları 2013 yılı Aralık ayında gerçekleşecek. Sosyal alan olarak zengin bir içeriğe sahip olan proje yedi katlı olarak tasarlandı. Proje ayrıca iki blok haline inşa edilmektedir.

Bayburt kale Projesi özellikleri

Kalite ve konfor içeren Bayburt Kale Projesi aynı zamanda çağdaş mimari çizgiler ile buluşmaktadır. Proje, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon daire tipleri ile dikkati çekmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde yükselmekte olan projede 2 oda 1 salon daire tiplerinin fiyatları yüz yetmiş bin liradan başlangıç göstermektedir.

2013 Yılı Aralık ayında sahiplerine teslimi gerçekleşecek olan Beylikdüzü Bayburt Kale projesi Gürpınar Beylikdüzü arasında yükselmektedir. Proje şehir karmaşasından uzak, sakinliği arayan konut sahipleri için ideal bir yaşam kalitesi sunmaktadır.

Sosyal alan zenginliği ile önemli hizmetlerin gerçekleşmesine de katkı sunan Beylikdüzü Bayburt Kale projesinde, asansör, sauna, çocuk parkı, spor alanları, fitness center, hamam, toplantı salonu, açık ve kapalı otopark alanları bulunmakta. Projede ayrıca güvenlik hizmeti de gerçekleşmektedir.

Bayburt Kale Projesinde banka kredisi ile konut sahibi olma seçeneği de mevcut bulunmaktadır. Proje geniş daire kullanım alanı ile beğeni kazanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here