Beykent Kale Özgür Evleri

10 Eylül 2013
93 kez görüntülendi

Beykent Kale Özgür Evleri

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Beykent’te hayata geçirilen Beykent Kale Özgür Evleri, sağlıklı yaşam alanları kapsamında 3S Gayrimenkul garanti ve güvencesi ile yükseliyor.

İki bloktan oluşan ve toplam yüz otuz altı konut ihtiyacına cevap verecek olan proje, çağdaş mimari çizginin buluştuğu ve zengin sosyal alan özelliği ile yeni bir cazibe oluşturmakta. Beykent Kale Özgür Evleri, günümüz konut sahiplerinin ihtiyaçlarına tam karşılık sunacak nitelikte bir yapılaşma sergilerken, aynı zamanda bulunduğu yer konumu ile sessiz ve sakinliği de konut sahiplerine sunmakta.

Beykent Kale Özgür Evleri Daire Özellikleri

Toplam üç bin metrekare arsa ü,zerine inşası gerçekleşecek olan projede, altı adet çatı dubleksi, elli sekiz orta daire, elli sekiz köşe daire ve dört adet giriş daireden meydana gelmekte. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için fiyatlar üç yüz bin liradan başlamakta.

Beykent Kale Özgür Evleri projesinde, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı spor ve tesisi bulunmakta, bunun yanı sıra kapalı otoparka sahip olmaktadır. Ayrıca yedi gün yirmi dört saat güvenlik ve kamera sistemi olan projede, jeneratör sistemi, merkezi uydu yayın sistemi de teknik özellikler arasında yer almaktadır.

Beykent Kale Özgür Evleri projesinde fiyatlar üç yüz bin liradan başlangıç gösterirken, projeden konut sahibi olmayı düşünenlere ödeme konusunda birçok seçenek sunulmakta. Projede ayrıca daire bedelinin yüzde yirmi beşinin ödenmesi halinde banka kredisi olanağından yararlanma da söz konusu.

Beykent Kale Özgür Evleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 3 = iki