Beykent Kale Özgür Evleri

Ana Sayfa » Güncel Konut Projeleri » Beykent Kale Özgür Evleri
Paylaş
Tarih : 10 Eylül 2013 - 12:10

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Beykent’te hayata geçirilen Beykent Kale Özgür Evleri, sağlıklı yaşam alanları kapsamında 3S Gayrimenkul garanti ve güvencesi ile yükseliyor.

İki bloktan oluşan ve toplam yüz otuz altı konut ihtiyacına cevap verecek olan proje, çağdaş mimari çizginin buluştuğu ve zengin sosyal alan özelliği ile yeni bir cazibe oluşturmakta. Beykent Kale Özgür Evleri, günümüz konut sahiplerinin ihtiyaçlarına tam karşılık sunacak nitelikte bir yapılaşma sergilerken, aynı zamanda bulunduğu yer konumu ile sessiz ve sakinliği de konut sahiplerine sunmakta.

Beykent Kale Özgür Evleri Daire Özellikleri

Toplam üç bin metrekare arsa ü,zerine inşası gerçekleşecek olan projede, altı adet çatı dubleksi, elli sekiz orta daire, elli sekiz köşe daire ve dört adet giriş daireden meydana gelmekte. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için fiyatlar üç yüz bin liradan başlamakta.

Beykent Kale Özgür Evleri projesinde, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı spor ve tesisi bulunmakta, bunun yanı sıra kapalı otoparka sahip olmaktadır. Ayrıca yedi gün yirmi dört saat güvenlik ve kamera sistemi olan projede, jeneratör sistemi, merkezi uydu yayın sistemi de teknik özellikler arasında yer almaktadır.

Beykent Kale Özgür Evleri projesinde fiyatlar üç yüz bin liradan başlangıç gösterirken, projeden konut sahibi olmayı düşünenlere ödeme konusunda birçok seçenek sunulmakta. Projede ayrıca daire bedelinin yüzde yirmi beşinin ödenmesi halinde banka kredisi olanağından yararlanma da söz konusu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Zeynep Selvili Gayrimenkul İŞini Devraldı.
Zeynep Selvili Gayrimenkul İşlerini Devraldı!

İZMİR – Yeni kent merkezi Bayraklı’da yapılacak projenin zemin etütleri tamamlandı. Türkiye’nin önde gelen mimarların katıldığı,

Alattin Demirel
Alaattin Demirel Vakası

Fikirtepe’nin sembolü hale gelen Alaattin Demirel ve çevresinde bulunan 43 kişiye daha derhal boşaltın tebligatı gönderildiği ortaya çıktı. Firma

Maltepe Marmaroom
Maltepe Marmaroom’da Satışlar Başladı

İstanbul Anadolu Yakası’nda Marmaroom’da dairelerin satışları başladı. 211 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulan daireler, 2014 Aralık

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


2 − bir =