Beylikdüzü Life City Evleri

14 Ağustos 2013
133 kez görüntülendi

Beylikdüzü Life City Evleri

Beylikdüzü İstanbul’un en güzel bölgelerinde bulunan ilçelerinden birisidir. Beylikdüzü hemen Marmara denizi kenarında bulunur ve Marmara denizine sahili vardır. Bu küçük İstanbul ilçesi ayrıca Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Tüm bu avantajları ile Beylikdüzü içerisinde bulunan, konut projeleri son yıllarda bir hayli dikkat çekmektedir. Beylikdüzü life city evleri de son yıllarda bölge sakinlerine ve İstanbul ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde yaşayanlara güzel imkânlar sunmaktadır.

Beylikdüzü evleri projesi içerisinde, çok sayıda yaşam alanı bulunmaktadır. Site sakinlerinin site içerisindeki rahatlarını ve yaşamını önemseyen proje içerisinde, çocuk oyun alanları, parklar, otopark, yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness center ve yürüyüş parkurları yer almaktadır. Site sakinleri bu ve bunun gibi daha birçok seçenekten faydalanma imkânına sahiptir.

Life City Evleri

Beylikdüzü life city içerisinde çeşitli ev seçenekleri yer almaktadır. Bu ev seçenekleri arasında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon evler yer almaktadır. Bu evlerin fiyatları ise 202 bin türk lirası ile, 363 bin Türk lirası arasında değişmektedir. 2 oda 1 salon evlerde ise fiyat 259 bin türk lirasıdır.

Beylikdüzü life city evlerinden istediğinizi banka kredisi yardımı ile de almanız mümkün, üstelik bu evlerin satın alımındaki banka kredisi oranı ise, yüzde 25′e kadar varmaktadır. Beylikdüzü hem konum hem de kalite itibari ile müşterilerine sayısız imkan sunmaktadır.

Beylikdüzü Life City Evleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı + 3 =