Ekinciler İnşaat

0
174
views
ekinciler inşaat
ekinciler inşaat

Ekinciler İnşaat 1967 yılından bugüne inşaat sektöründe deneyimli bir biçimde, kamuya ait bina projeleri ile birlikte özel sektör projelerini geniş bir spektrumda gerçekleştiriyor. Ekinciler İnşaat, endüstriyel yapı, konut ve alt yapı çalışmaları ile inşaat sektöründe büyük projeler ile adını duyuran konusunda uzman görüşleri olan bir firma olma özelliği taşıyor.

Firma, geçmiş yıllarda gerçekleştirdiği gibi bugünün ve yarının küresel gereksinimlerini karşılayacak analitik düşünceye sahip bir ekip ile projelerini hayata geçirirken, iki milyar dolarlık iş hacmi ile dönemsel olarak dört bin kişiye iş istihdamı yaratmaktadır.

Kaliteli ve nitelikli üretimleri meydana getiren Ekinciler İnşaat, her çalışmasında kalıcı çözümler sunan bir yaklaşım sergilemekte ve bütün müşterileri ile başarılarını paylaşmaktadır.

Ekinciler İnşaat Projeleri ve Misyonu

Firma, kurumsal ilkeleri çerçevesinde ileri düzey teknolojik destek, ekip çalışması, müşteri önceliği ve sınıra bağlı kalmak yerine küresel bakışı ile çalışmalarını olgunlaştırmıştır. Ekinciler İnşaat ayrıca geleceğin mimari çizgisini koruyarak önemli projelere talip olmakta, kamu ve özel sektöre sunduğu çözümler ile yapı üretimleri konusunda geleceğe güvenle bakabilmektedir.

Ekinciler İnşaat projeleri arasında; Evviva Home, Aris Park Residence, İmka Royal, Aslan Residence, Papatya Residence 3, Symbol İstanbul, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans bulunmaktadır.

Ekinciler İnşaat, projeleri ile yaşam alanlarının gelişmesi yanında dünya klasmanında seçkin ve nitelikli yapı çalışmaları meydana getirmekte, ayrıca her çalışmasında ödeme planlarındaki kolaylıkla müşterilerine ikinci bir avantaj sunmaktadır.

Kurumsal olarak altın dönemini yaşayan firma, günümüz kurumsal anlayışını yine kurumsal kimliği ile hayata geçirmeye devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here