EVİLA BAŞAKŞEHİR

742

EVİLA BAŞAKŞEHİR Projesi

 

            İster ev ister villa;

            Başakşehir’de yaşamanın keyfi, Evila’da

 

Kent Neriva,  Olimpa AVM, Kent Ariva ve Olimpa Rezidans projeleriyle Başakşehir’de hayalleri inşa eden Fuzul Yapı, Necat İnşaat’la birlikte farklı konseptiyle Başakşehir’in çehresini tümüyle değiştirecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

İstanbul’un yeni gözdesi Başakşehir’de farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir Proje Evila, özenle projelendirilmiş, hayatı doyasıya yaşamanız için tasarlanmış bir mekan.

İster ev, ister villa. Evila’da tercih sizin.

İster rezidans konforundaki kat bahçeli dairelerinde, ister begonvillerle bezenmiş size özel bahçeli villalarında huzuru bulun. Hobi bahçelerinde doğayla iç içe yaşayın. Size ait bir dünyada yaşamın keyfini sürün. Çünkü Evila hem size hem de ailenize mutlu ve huzurlu bir yaşam vaad ediyor.

           

EVİLA BAŞAKŞEHİR
EVİLA BAŞAKŞEHİR

            Kolay Ulaşım Alternatifleri

 

            EVİLA. İstanbul’un ulaşımı en kolay ve gözde yerleşim yeri Başakşehir’de inşa ediliyor.

Atatürk Havalimanı ve Esenler Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 20 dakika.

Sinema, spor alanları, kültürel etkinlikleri ve birbirinden ünlü markalarıyla eğlence ve alışveriş ve yaşam merkezi OLİMPA AVM’ye ve yeni yapılacak olan Sağlık Şehrine 3, Olimpiyat Stadı’na ve Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 5 dakikalık mesafede.

İnşası tamamlanmış, yakında hizmete girecek olan 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro, TEM, E5 ve inşaatı başlayacak olan 3. Köprü bağlantılarına olan yakınlığı ile şehrin gürültü ve stresinden uzaklaştırırken, imkanlarından da kolayca yararlanmanızı sağlıyor.

           

EVİLA BAŞAKŞEHİR Salon Villa
EVİLA BAŞAKŞEHİR Salon Villa

            Sosyal Donatılar

 

Evila bünyesinde bulundurduğu sosyal donatılarıyla konut sahiplerinin beklentilerini tam olarak karşılamak üzere planlandı. Her ihtiyaca cevap veren, yediden yetmişe her yaşa, her zevke hitap eden sosyal donatıları, yaşamı ayaklarınızın altına seriyor ve hayatı yaşanır kılıyor.

Bay-bayan ayrı kapalı yüzme havuzu, bay-bayan soyunma-duş, fitness salonu, sauna,  sosyal tesis cafe, yönetim ofisi, spor alanları, her daireye tahsisli kapalı otopark, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve her villaya özel tahsisli hobi bahçesi ile iki adet açık otopark ve rezidans dairelerde kat bahçeleri sunulan özelliklerden bazıları.

EVİLA BAŞAKŞEHİR kat bahcesi
EVİLA BAŞAKŞEHİR kat bahcesi

 

 

Evila Rezidans, İki blokta; 160 – 184 m2 arasında 72 adet 3+1 ve 340 m2 8 adet 4+1 daireden oluşuyor.

 

Evila Villaları’nda 405 m2’den oluşan 26 adet bahçeli villa sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

 

Evila Sıraevler’de, 240 m2 12 adet bahçeli sıra ev bulunuyor.

 

EVİLA BAŞAKŞEHİR
EVİLA BAŞAKŞEHİR

            Evila Cadde Mağazaları; 22 m2 ile 669 m2 arasında 27 adet mağazayla Evila sakinlerinin her tür ihtiyacını ayaklarına getiriyor.

Cevap Ver