Güzelya Beyaz Evleri

20 Eylül 2013
63 kez görüntülendi

Güzelya Beyaz Evleri

Bursa’da Mudanya’da inşa edilen Güzelya beyaz evleri sahiplerine teslim edilmek için bekliyor. Halen yapımı süren Güzelya beyaz evleri bölgenin çehresine ve çevresine bir estetik bir güzellik katıyor. Güzel mimarisi, faydalı özellikleriyle ve özel avantajları eğitim merkezine oldukça yakın olan bu proje aileler için oldukça uygun ve kullanışlı bir yapıya sahip. Kaliteli yaşam anlayışı ile Beyaz çatı inşaat firmasında güncel bir proje olan Güzelya beyaz evlerinin yapımını hızla devam ediliyor ve en kısa zamanda sahiplerine teslim edilecektir.

İstanbul’a 75 dk. Feribot iskelesine 5 dk. ve Bursa’ya 15 dk mesafede olan Güzelya beyaz evleri ulaşım ağlarına da oldukça yakın bir mesafede inşa edilmiş ve büyük kolaylık sağlamıştır.

Güzelya Beyaz Evleri Yaşam Ayrıcalıkları

8.900 m2 üzerine büyük bir alana inşa edilen Güzelya beyaz evleri büyük bir yeşil alana ve sosyal donatılara sahip. Bursa’nın kültürü ve renkleri ile bezenen bu konut projesinde toplam da 50 adet standart ve lüks konut bulunmakta. 40 adet 2+1 daire ve 10 adet de 5+1 dublex daire bulunmakta.

Cam balkonlara, şifreli kapılara, güvenlik kameralarına, çocuk oyun alanları, sinema ve spor salonlarının bulunduğu Güzelya beyaz evleri 120 metrekare ile 225 metrekare ölçülerine sahip. 135 bin TL ile 275 bin TL arasında fiyatlara sahip olan Güzelya beyaz evleri özel ödeme seçeneklerine de sahip.

Güzelya Beyaz Evleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz + 1 =