Kiptaş Altunizade Hilal Konakları

Ana Sayfa » Kiptaş » Kiptaş Altunizade Hilal Konakları
Paylaş
Tarih : 21 Eylül 2013 - 14:10

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da inşa edilen Kipatş Altunizade Hilal Konakları, Kiptaş güvencesinde konut sahibi olmak isteyenlerin ihtiyacına karşılık veriyor. Tarihi dokusunun yanı sıra doğa güzelliği ile de dikkati çeken bölgede konumlanan Altunizade Hilal Konakları, 3,7 hektarlık bir alan üzerinde bulunuyor.

Kiptaş Hilal Konakları Özellikleri

Yapı sektörünün son olanakları ile inşa edilen Kiptaş Altunizade Hilal Konakları, estetik mimari anlayışı ile beraber kaliteli bir yaşam sunuyor. Projede yer alan yüz altmış dokuz konut Boğaz köprüsüne ve Capitol Alışveriş Merkezine yakın bir mesafede yer alıyor. Altunizade Hilal Konakları, iç mekân zenginliğinin yanı sıra dış çevre olanakları ile de konut sahiplerinin beğenisinde olan bir proje.

İleri teknolojik güvenlik sistemleri ile huzur konusunda teminat oluşturan Kiptaş Altunizade Hilal Konakları, ayrıca sosyal donatı zenginliği ile de adından söz ettirmekte. Projede, kafeterya, kütüphane, mescit, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark hizmetleri veriliyor. Altunizade Hilal Konaklarında ayrıca görüntülü haberleşme sistemi interkom kullanılıyor.

Radye temel, tünel kalıp sistemi ile deprem yönetmeliğine uygun tasarımı gerçekleşen Altunizade Hilal Konaklarında özel peyzaj düzenlemesi ile yeşil alanlar rahatlığı ve huzuru konut sahiplerine kolayca sunabilmekte.

Kipatş güvencesinde konut sahiplerine sunulan Altunizade Hilal Konakları, geleceğin yaşam çizgisini konut sahiplerine kazandırmakta yaşam standartları çerçevesinde nitelikli ve kaliteli konut ihtiyacına tam cevap verebilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Vaditepe
Kiptaş Güvencesiyle Vaditepe Daire Fiyatları

Kiptaş tarafından hayata geçirilen Vaditepe projesi, 28 bin 400 metrekare arsa alanına sahiptir. Bu projede 4 bin konut bulunuyor. Dev projede dairelerin

Vaditepe Bahçeşehir
Vaditepe Bahçeşehir Sosyal Alanlar

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir – Bahçeşehir mevkiinde hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir Evleri projesi 4.000 konuta sahiptir bu projede

Vaditepe
Kiptaş Vaditepe Evleri’nde 5+2 Dubleksler 996 bin 700 TL!

İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de konumlandırılan Vaditepe projesinde daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 olarak tasarlanmıştır. Her biri birinden

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


2 × sekiz =