Kiptaş Altunizade Hilal Konakları

21 Eylül 2013
143 kez görüntülendi

Kiptaş Altunizade Hilal Konakları

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da inşa edilen Kipatş Altunizade Hilal Konakları, Kiptaş güvencesinde konut sahibi olmak isteyenlerin ihtiyacına karşılık veriyor. Tarihi dokusunun yanı sıra doğa güzelliği ile de dikkati çeken bölgede konumlanan Altunizade Hilal Konakları, 3,7 hektarlık bir alan üzerinde bulunuyor.

Kiptaş Hilal Konakları Özellikleri

Yapı sektörünün son olanakları ile inşa edilen Kiptaş Altunizade Hilal Konakları, estetik mimari anlayışı ile beraber kaliteli bir yaşam sunuyor. Projede yer alan yüz altmış dokuz konut Boğaz köprüsüne ve Capitol Alışveriş Merkezine yakın bir mesafede yer alıyor. Altunizade Hilal Konakları, iç mekân zenginliğinin yanı sıra dış çevre olanakları ile de konut sahiplerinin beğenisinde olan bir proje.

İleri teknolojik güvenlik sistemleri ile huzur konusunda teminat oluşturan Kiptaş Altunizade Hilal Konakları, ayrıca sosyal donatı zenginliği ile de adından söz ettirmekte. Projede, kafeterya, kütüphane, mescit, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark hizmetleri veriliyor. Altunizade Hilal Konaklarında ayrıca görüntülü haberleşme sistemi interkom kullanılıyor.

Radye temel, tünel kalıp sistemi ile deprem yönetmeliğine uygun tasarımı gerçekleşen Altunizade Hilal Konaklarında özel peyzaj düzenlemesi ile yeşil alanlar rahatlığı ve huzuru konut sahiplerine kolayca sunabilmekte.

Kipatş güvencesinde konut sahiplerine sunulan Altunizade Hilal Konakları, geleceğin yaşam çizgisini konut sahiplerine kazandırmakta yaşam standartları çerçevesinde nitelikli ve kaliteli konut ihtiyacına tam cevap verebilmektedir.

Kiptaş Altunizade Hilal Konakları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


1 + iki =