1970 de ilk dijital saati üretmesi ile saat dünyasında büyük etki uyandıran Pulsar saat, bugün de bu etkisini korumaya devam ediyor. Klasik serileri kadar spor serileri ile de her geçen gün fenomene dönüşmeye devam ediyor. Kadın, erkek ve unisex saat modelleri ile de her yaştan tüketicinin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Kullanıcılarının makul fiyatlarını da göz önünde bulundurarak hiçbir zaman tek bir Pulsar saat ile yetinmemesi Pulsar’ı bir saten fazlasına dönüşmektedir. Maceracı ve öncü tasarımları ile her yaştan insanın ve gençlerin en çok tercih ettiği modelleri üretmeye devam ediyor.
Bilgisayar ve elektronik sektöründeki tüm gelişmeleri öncü bir şekilde ürünlerine yansıttığı gibi şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Pulsar erkek saat modelleri şık erkeğin tamamlayıcısı. Erkek aksesuarı dendiğinde ilk akla gelen ve karizmasını tamamlayan şey saattir. Pulsar bunun bilinci ile erkeğin şıklığını tamamlayacak modeller üretiyor. Tasarımlarındaki maceracı ve sıra dışı çizgiler kişiliğinizi yansıtacak detaylar barındırıyor. Erkek için saatle tamamlanmamış şıklık eksik kalmış demektir. Karizmatik ve şık bir saat her zaman sizin hakkınızda ipuçları barındırır. Evrensel çekiciliği ile ve farklı tasarımları ile Türk erkeklerinin de en çok tercih ettiği saat markasıdır.

Erkekler kadar kadınların da ilk tercihi Pulsar bayan saat modelleridir.  Klasik giyinen kadının da spor giyinen kadının da şıklığını bütünleyen modeller içeren Pulsar her gün birbirinden şık seriler üretmeye devam ediyor. Dinamik yapısı ile çalışan kadının da çokça tercih ettiği modeller içerin Pulsar saat, şık tasarımları ile de günlük hayat kadar şık gece davetlerinin de aksesuarları olacak niteliktedir. Saat seçimi her insanın kişiliğinden izler barındırdığı için en önemli aksesuarlardan biridir. Bunu bilen kadınlar seçimlerini bu doğrultuda yaparlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir