TOKİ Çanakkale Projeleri

6 Eylül 2013
125 kez görüntülendi

TOKİ Çanakkale Projeleri

Ülkemiz genelinde çalışmalarını başarı ile yerine getiren TOKİ, çarpık kentleşmenin önüne geçilmesinin yanı sıra afetlere dayanıklı konut projelerinin hayata geçirilmesinde önemli bir görev üstlenmektedir. Kentsel dönüşüm çerçevesinde faaliyetlerine devam eden TOKİ Çanakkale ilimizde de çalışmalarını sürdürmüş ve halen sürdürmektedir.

TOKİ Çanakkale Projeleri

TOKİ Çanakkale ilimizde tamamlanmış projelerinden bazıları şunlardan oluşmaktadır; Gökçeada yetmiş iki adet hait ve alt yapı düzenlemesi, Çanakkale merkez Kapaklıca mevkii otuz iki derslikli ilköğretim okulu altyapı çalışması ile beraber çevre düzenlemesi. Yine merkez Kepez konut projesi ve bu projenin yanı sıra yirmi dört derslikli ilköğretim okulu, cami, ticaret merkezi ve sağlık ocağı projeleri tamamlanmış projeler arasındadır.

Tamamlanması bitmek üzere olan TOKİ Çanakkale projeleri; Ezine yüz yataklı devlet hastanesi, Ayvacık altmış dört konut, Kepez yüz kırk dört konut, Kepez merkez yüz kırk konut, Ayvacık on altı derslikli lise, iki yüz kişilik pansiyon ve alt yapı çalışması.

Halen devam eden TOKİ Çanakkale projeleri ise; Biga ticaret merkezi, Biga üç yüz yirmi konut, Ayvacık altmış sekiz adet yoksul konutu, Ayvacık kırk sekiz konut projesi ve alt yapı çalışması. Bu projelerin yanı sıra Ezine ilçesinde yüz yirmi sekiz adet konut inşaat da devam etmekte, ayrıca projede sosyal tesis, büfe inşaatları ile birlikte alt yapı ve çevre düzenlemesi yapılmaktadır.

Ayrıca Çanakkale merkezde dört yüz yataklı devlet hastanesi yapımı da devam eden projeler arasında bulunmaktadır.

TOKİ Çanakkale Projeleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


× 6 = kırk sekiz