Günaydın Konakları

905

Günaydın Konakları fiyat listesi! 115 bin TL’ye 2+1!

 

Kameralı güvenlik sistemi, uydu sistemi, hidrofor, sığınak, yangın tesisatı, asansör, kapıcı dairesi, ısı, su ve ses yapıtım sistemi Günaydın Konakları’nın özellikleri içinde bulunuyor

Günaydın Konakları
Günaydın Konakları

102 konuttan meydana gelen Günaydın Konakları’nda konutlar hemen teslim ediliyor. 4 blok halinde yükselen Günaydın Konakları, Tuzla-Aydınlı çıkışında konumlandırıldı. Hak Yapı tarafından hayata geçirilen Günaydın Konakları’nda 95-118 metrekare 2+1, 138 metrekare 3+1 konutlar yer alıyor.

 

Günaydın Konakları‘nda 95 metrekare 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 185 bin lira ile 210 bin lira, 118 metrekare 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 115 bin lira ile 235 bin lira, 138 metrekare 3 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 300 bin lira ile 320 bin lira arasında değişiyor.

 

Çocuk havuzu, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, fitness center, çocuk oyu alanları, yürüyüş alanları, voleybol sahası, bitkisel peyzaj, açık-kapalı otopark, 7/24 güvenlik, seyir ve oturma alanları, masa tenisi, bilardo, wireless, uydu sistemi, görüntülü diafon, kapalı alanda parti ve kutlama alanı, engelli alarm ve hizmet birimleri Günaydın Konakları‘nın sosyal donatıları arasında sıralanıyor.

 

Yüzde 70’i yeşil alan ve sosyal alan olarak inşa edilen Günaydın Konakları, 7 bin metrekare arsa üzerine kuruldu. Kameralı güvenlik sistemi, uydu sistemi, hidrofor, sığınak, yangın tesisatı, asansör, kapıcı dairesi, ısı, su ve ses yapıtım sistemi Günaydın Konakları’nın özellikleri içinde bulunuyor.

 

Sabiha Gökçen Havaalanı’nın yanı başında, önemli yatırımların ve projelerin devam ettiği, altyapısı düzgün gelişen bir bölgede geleceğe yatırım yapmak isteyenler için de kaçırılmaz bir fırsat!  Kalite ve uygun fiyat avantajlarıyla da kısa sürede yüksek prim yapma potansiyeli taşıyor.

 

Günaydın Konakları İletişim Bilgileri;

 

Web: http://www.hakyapi.com.tr

Telefon: 0216 393 40 05

Cevap Ver