Şile Soytez Vadi’de 315 bin liraya 3+1 villa!

908

Şile Soytez Vadi’de 315 bin liraya 3+1 villa!

 

 

Şile Soytez Vadi
Şile Soytez Vadi

 

Şile ormanlarına komşu İstanbul’un en bakir ilçelerinden Şile’de, tabiatla iç içe, konforlu bir yaşam sunan Soytez Vadi Evleri, yazlık ev konseptinden öte 12 ay boyunca keyif ve güvenle yaşayabileceğiniz, komşuluk ilişkilerinin ön planda olduğu bir yaşam merkezi oluşturuyor

Şile ormanlarına komşu İstanbul’un en bakir ilçelerinden Şile’de, tabiatla iç içe, konforlu bir yaşam sunan Soytez Vadi Evleri, yazlık ev konseptinden öte 12 ay boyunca keyif ve güvenle yaşayabileceğiniz, komşuluk ilişkilerinin ön planda olduğu bir yaşam merkezi oluşturuyor.

İstanbul’a en yakın ve en popüler sayfiye alanlarından Şile’de hayata geçirilen Soytez Vadi Evleri, sizlere 4 mevsim yazlık keyfinde bir yaşam sunuyor. Soytez Yapı ve Mental Yapı ortaklığında inşa edilen proje, Şile’nin Çayırbaşı mevkiinde ayrıcalıklı bir villa projesi olarak tasarlanıyor. Toplam 34 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Soytez Vadi Evleri, 82 villadan oluşuyor. Tamamı dubleks olarak tasarlanan 2+1, 3+1 ve tripleks 4+2 tiplerinde villaların yer aldığı projede, havuz kenarı ve bahçeli villa seçenekleri de sunuluyor.

Sosyal yaşam alanlarıyla da dikkat çeken Soytez Vadi Evlerinde, yürüyüş parkurları, fitness salonu, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, mini bar ile ayrı filtre sistemine sahip çocuk ve yetişkin yüzme havuzları yer alıyor.

Şile ormanlarıyla çevrili bir vadi içinde konumlandırılan Soytez Vadi Evleri, ana yola 800 metre mesafede bulunuyor. Estetik mimarisi ile dikkat çeken projenin her detayı birinci sınıf malzemelerle donatılıyor. Tüm villa tiplerinde maksimum kullanılabilir alanın sağlandığı Soytez Vadi Evleri, Arima Mimarlıktan, Mimar Erkan Altuğ tarafından tasarlanıyor.

İstanbul’a yakın konumuyla dikkat çeken projede villaların fiyatları benzer projelere kıyasla kısa bir süreliğine cazip oranlarda tutuluyor.

22 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Soytez Vadi Evleri’nde villalar 218 bin 750 TL ile 345 bin 625 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Teslimlerin 2013’ün Mayıs ayında başlayacağı projede, peşin veya banka kredili ödeme seçeneklerinin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve 48 aya kadar 0 faizli cazip ödeme planları da sunuluyor.

Cevap Ver