Yelken Park Evleri

792
Yelken Park Evleri
Yelken Park Evleri

Yelken Park Evleri’nde 235 bin TL’ye 3+1!

 

2 bloktan meydana gelen Yelken Park Evleri‘nde bloklar 20 katlı. Her katta 4 konutun yer aldığı Yelken Park Evleri, deniz kokusu ve maviyle yeşilin her tonunun buluştuğu bir yerde, yeşillikler arasında her türlü sosyal aktivitenin tam ortasında rüya gibi bir yaşam sunuyor

 

 

Yelken Park Evleri
Yelken Park Evleri

Konutların hemen teslim edildiği Yelken Park Evleri’nde yüzde 0,90 faiz oranıyla cazip ödeme imkanları sunuluyor. Yelken Park Evleri’nde 140 metrekare 3 oda 1 salon konutların fiyatları 235 bin liradan başlayarak 260 bin liraya kadar yükseliyor.

 

Karşıyaka-Yeni Girne Caddesi üzerinde konumlandırılan Yelken Park Evleri, İzka İnşaat tarafından inşa edildi. Yelken Park Evleri’nin yanı başında lise, ilköğretim, anaokulu ve çevre yolunun olması eğitime ulaşımı kolaylaştırıyor.

 

2 bloktan meydana gelen Yelken Park Evleri’nde bloklar 20 katlı. Her katta 4 konutun yer aldığı Yelken Park Evleri, deniz kokusu ve maviyle yeşilin her tonunun buluştuğu bir yerde, yeşillikler arasında her türlü sosyal aktivitenin tam ortasında rüya gibi bir yaşam sunuyor.

 

Yelken Park Evleri
Yelken Park Evleri

Yeşil doku ile bütünleşen yaşam alanları ile dikkat çeken Yelken Park Evleri’nde çocuklar için düşünülmüş oyun alanları ile çocuklarınız özgürce koşup oynayabilecek, anne babalar ise masa tenisi, bilardo gibi aktivitelerle stres atıp, aynı zaman da gönül rahatlıyla çocuklarını büyütebilecekler.

 

Yelken Park Evleri İletişim Bilgileri;

 

Yelken Park Evleri
Yelken Park Evleri

Web: http://www.izka.com.tr

Telefon: 0232 330 22 07

Cevap Ver