Yıldız Park Modern

877

Yıldız Park Modern

Yıldız Park Modern’de 875 TL taksitle ev sahibi olacaksınız

Bayraktar Grup, Avrupa Yapı, Dasis Yapı ve Erkay Grup’un oluşturduğu Gaziosmanpaşa iş ortaklığı bünyesinde Gaziosmanpaşa ve Eyüp sınırlarının kesiştiği İstanbul cad. üzerinde hayata geçirilen Yıldız Park Modern’de artık yıldızları izlemekle kalmayacaksınız, onlara dokunabileceksiniz.

 

Yıldız Park Modern
Yıldız Park Modern

 

 

Bayraktar Grup, Avrupa Yapı, Dasis Yapı ve Erkay Grup’un oluşturduğu Gaziosmanpaşa iş ortaklığı bünyesinde Gaziosmanpaşa ve Eyüp sınırlarının kesiştiği İstanbul cad. üzerinde  hayata geçirilen Yıldız Park Modern’de artık yıldızları izlemekle kalmayacaksınız, onlara dokunabileceksiniz.

Yıldız Park Modern projesinde 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere  birbirinden farklı konut tipleri yer alıyor. Toplam 397 konutun yer aldığı projede 1+1’ler 68 m2, 2+1’ler 120 m2, 3+1’ler 150 m2 olarak tasarlandı. Birbirinden cazip fiyatların sunulduğu projeye ilgi her geçen gün artıyor.

 

Yıldız Park Modern
Yıldız Park Modern

2014 yılının ikinci yarısında teslimlerinin gerçekleşmesi hedeflenen Yıldız Park Modern projesinin sosyal alanları arasında; fitness center , sauna, vitamin bar,  yüzme havuzu gibi birçok aktivite alanları yer alıyor.

 

Ayrıca projede; yürüyüş parkurları, kapalı otopark, kat erişimli kapalı otoparkta her daire için araç park yeri, asansörlerle otoparktan katlara ulaşım, hem digital hem manuel güvenlik sistemleri, kontrollü yaya ve otomobil girişi gibi hayatınızı kolaylaştıracak imkanlar sunuluyor.

 

Yıldız Park Modern, lokasyon olarak da Türkiye’nin en büyük alış-veriş ve eğlence merkezi olarak faaliyete geçecek olan Vialand’a en yakın emlak projesi olarak gösteriliyor.

Yıldız Park Modern, TEM’e 4 km., E-5’e 5 km., Eyüp’e 2 km., Taksim, Beşiktaş gibi merkezi noktalara ise ortalama 8 km. mesafede konumlandırılıyor.

 

Yıldız Park Modern İletişim Bilgileri;

Tel: 0212 616 55 32 – 34
Web: www.yildizparkmodern.com

Cevap Ver